• Krijnen Keukens
  • Krijnen Keukens
  • Krijnen Keukens
  • Krijnen Keukens
  • Krijnen Keukens

Beker van Belgie 2017-18

(02-11-2017)

 

Ronde 1 Ronde 2 8e finale 4e finale halve finale finale
01.09.2017 03.11.2017 22.12.2017 26.01.2018

28.02.2018

14.04.2018
           
16 : Flamengo Boussu (3) / The Eagles Brussels (2A) 6-6 (3-2 p)
4 : FC Auriverde Tertre (2A) / K.K. Malle-Beerse (1) 0-5 ff
47 : Flamengo Boussu (3) / K.K. Malle-Beerse (1) 1-16        
    56 : K.K. Malle-Beerse (1) / FS Gelko Hasselt (1)      
2 : VHC United Houthalen (P3A) / FS Gelko Hasselt (1) 1-13
17 : Soccercenter Waasland Belsele (P1)  / Renolim Borgloon (3) 6-6 (3-4 p)
40 : Renolim Borgloon (3) / FS Gelko Hasselt (1) 1-13        
      59 : 56 / 54    
15 : FC Gonul Eisden Sport (P2B) / Fortuna Lindenhof Zutendaal (2B) 1-11
12 : Point Break Tilleur (3) / CB Futsal Jette BXL Cap. (1) 2-9
38 : Fortuna Lindenhof Zutendaal (2B) - CB Futsal Jette BXL Cap. (1) 2-4        
    54 : CB Futsal Jette BXL Cap. (1)  / F.P. Halle-Gooik (1)      
14 : ZVC Solona Ranst (3) / Heracles Alken (2B) 8-3
9 : Pibo Hoeselt (2B) / F.P. Halle-Gooik (1) 2-12
46 : ZVC Solona Ranst (3) / F.P. Halle-Gooik (1) 3-7        
       
61 : 59 / 60
 
8 : Futsal Project Hasselt (3) / Futsal My-Cars Roselies (1) 2-6
29 : ZVK Meeuwen (2B) / Celtic AV Chatelineau (2A) 4-3
39 : ZVK Meeuwen (2B) / Futsal My-Cars Roselies (1) 3-0        
    53 : ZVK Meeuwen (2B) / ZVC United Wellen (2B)      
19 : RAAL La Louvière Futsal (3) / Bouraza Medina Bruxelles (2A) 0-1
20 : ZVC United Wellen (2B) / Futsal Team Gent (2A) 8-3
44 : Bouraza Medina Bruxelles (2A) / ZVC United Wellen (2B) 3-7        
      60 : 53 / 49    
27 : Sporting Borgerhout (2B) / ZVC Geleeg Leopoldsburg (2B) 0-5 ff
22 : Hamini As (P1) / ZVC Komedianten Herzele (P1) 3-4
35 : ZVC Komedianten Herzele (P1) / ZVC Geleeg Leopoldsburg (2B) 2-5        
    49 : ZVC Geleeg Leopoldsburg (2B) / Real Noorderwijk (1)       
18 : Onbetong UKM Tongeren (3) / ZVC United Beverlo (2B) 2-5
13 : Los Leones Lummen (2B) / Real Noorderwijk (1) 3-8
37 : ZVC United Beverlo (2B) / Real Noorderwijk (1) 5-8        
          63 : 61 / 62
23 : ZVC Lazio Lede (P1) / ZVK Florya Genk (3) 5-0 ff
11 : Futsal Saint-Gilles (2A) / Anderlecht Braine Black Eagles (1) 5-4
48 : ZVC Lazio Lede (P1) / Futsal Saint-Gilles (2A) 4-5        
    55 : Futsal Saint-Gilles (2A) / Proost Lierse (1)      
5 : ZVK Terkoest (2B) / Proost Lierse (1) 0-4
3 : Carolo Team Charleroi (2A) / ZVK Celtic Houthalen ‘94 (1) 2-18
42 : Proost Lierse (1) / ZVK Celtic Houthalen ‘94 (1) 6-5        
      57 : 55 / 50    
30 : ZVC Vijverhof Erpe-Mere (P1) / MFC SI Heusden-Zolder (2B) 3-6
31 : Futsal Besiktas Gent (2A) / Futsal Courcelles (2A) 3-11
41 : MFC SI Heusden-Zolder (2B) / Futsal Courcelles (2A) 6-6 (4-2)        
    50 : MFC SI Heusden-Zolder (2B) / Futsal Team Charleroi (1)       
10 : ZVK Terkoest S (P3C) / Futsal Team Charleroi (1) 1-4
26 : ZVK Il Mondo Paal (P1) / Zvk auto5 Genk (2B) 0-3
43 : Zvk auto5 Genk (2B) / Futsal Team Charleroi (1)  1-5        
        62 : 57 / 58  
24 : BVB Borussia Maasmechelen (P2B) / Sporting Lodelinsart (2A) 0-8
1 : RSC SDM Koersel (2B) / La Squadra Mouscron (1) 3-12
34 : Sporting Lodelinsart (2A) / La Squadra Mouscron (1) 3-9        
    52 : La Squadra Mouscron (1) / ZVK Eisden-Dorp (1)      
32 : La Baracca Maasmechelen (P1) / Real Noorderwijk S (3) 6-6 (3-1 p)
6 : Bozzjeng Tr. Maasmechelen (3) / ZVK Eisden-Dorp (1) 0-7
33 : La Baracca Maasmechelen (P1) / ZVK Eisden-Dorp (1) 2-3        
      58 : 52 / 51    
28 : Real Ardans Okegem (P1) / El Hikma Ottignies (2A) 5-0 ff
21 : Maasmechelen Turk (3) / SAV Futsal Morlanwelz (2A) 3-6
45 : Real Ardans Okegem (P1) / SAV Futsal Morlanwelz (2A) 4-4 (2-1)        
    51 : Real Ardans Okegem (P1) / Futsal Topsport Antwerpen (1)      
25 : United ’76 Schoten (2B) / MFC Ol. Boys Frasnes (2A) 6-1
7 : Vilvoorde United (2A) / Futsal Topsport Antwerpen (1) 1-7
36 : United ’76 Schoten (2B) / Futsal Topsport Antwerpen (1) 1-5