Wij zoeken nog trainers en spelers voor onze jeugdelftallen U9 tem U17!!!!!!

Wil u vooral groeien in het voetbalspelletje en alzo de nodige tactische en technische skills aanleren dan zit u bij ons goed. Studies hebben aangetoond dat op een beperkte ruimte waarop zaalvoetbal wordt gespeeld, de “decision making” en de “technische vaardigheden” van spelers beter worden aangeleerd tijdens een zaalvoetbalwedstrijd. Door zaalvoetbal te spelen ontwikkel je je cardio-pulmonaire systeem, dat hard zal moeten werken. Met heel weinig dode momenten en een hoge spelintensiteit verbeter je je uithouding. En naarmate je meer wedstrijdjes speelt verbetert ook je concentratie en je beslissingssnelheid. Topvoetballers zeggen dat ze nooit zo ver hadden kunnen komen zonder te zaalvoetballen. Enkele ronkende namen Lionel Messi – Christiano Ronaldo – Xavi – IniĆ«sta en onze eigen Arthur Vermeeren.

Hebt u reeds uw strepen verdient als zaalvoetballer en wenst u een jeugdteam van ons te begeleiden dan staan wij hier zeker voor open.

Voor alle verdere vragen kan u terecht bij de mensen van onze jeugdacademie op het mail adres: jeugd@club80.be